Tora interiér

Vnitřní žaluzie

Vnitřní žaluzie jsou jedním z nejoblíbenějších typů žaluzií. Nejčastěji se využívají v domácnostech i kancelářích, protože se hodí do všech typů oken. K jejich velkým přednostem patří univerzálnost a cenová dostupnost.

image


Kvalitní produkty

Více produktů:
image


Rychlost dodání

Reference:
image


Záruka a garance

Kontakty:
image


Odborné poradenství

O nás:

Vnitřní žaluzie:

Vnitřní žaluzie jsou jedním z nejoblíbenějších typů žaluzií. žaluzie se využívají často v domácnostech i kancelářích, protože se hodí do všech typů oken. K jejich velkým přednostem patří univerzálnost a cenová dostupnost.

Naše montážní činnost je převážně zaměřena na oblast Moravskoslezského kraje a to ve městech Havířov, Karviná, Ostrava, Orlová, Český Těšín, Petřvald, Albrechtice,Frýdek-Místek, Valašské Meziříčí a okolní přilehlé obce.  

  •  Přizpůsobíme se Vašim požadavkům, poradenství ZDARMA 
  •  Rychle zpracujeme Vaši zakázku, včetně montáže
  •  Velký výběr z různých typů a cenová dostupnost
  •  Garantujeme kvalitu výrobků i naší práce
  •  Výhradně od českých dodavatelů
img
image

Vnitřní žaluzie typy: IDS,IDK

Vnitřní žaluzie IDS a IDK jsou v současné době nejpoužívanějším typem stínění v celé ČR a představují ideální poměr mezi užitnou hodnotou a cenou
Vnitřní žaluzie IDS a IDK jsou v současné době nejpoužívanějším typem stínění v celé ČR.
Ideální poměr mezi užitnou hodnotou a cenou. Osvědčená mechanika byla zkoušena při výrobě více než 1 mil. kusů a i tak jsou horizontální žaluzie neustále vyvíjeny ke stále větší dokonalosti. 
Základem je široký horní nosič s bočními plastovými krytkami, pod kterými jsou uloženy montážní prvky. Řetízkem ovládaná žaluzie se řídí naklápění a vytahování lamel.

Barva nosičů je vyráběna v bílém, stříbrném, hnědém provedení a taktéž v barvě přírodního a zlatého dubu a v imitacích dřeva.

image

Vnitřní žaluzie MAX 

Ideální pro všechny typy plastových oken a eurooken. Zaoblená krycí lišta žaluzie kryje prověřenou mechaniku systému 25 x 25 mm. 
Ovládání žaluzie, je stejně jako u typu IDS a IDK, kuličkovým řetízkem. Boční vedení (fixace) v silonových lancích zabraňuje nežádoucím pohybům žaluzie při vyklopení okna.

Stále žádanější domykatelné provedení patří již ke standardům moderního provedení žaluzie, které zajistí úplné zastínění žaluzie bez viditelných průhledů. Horní zaoblená lišta elegantně splývá s rámem okna - přes 60 barevných odstínech a síly lamel 0,18 a 0,21mm. Barvy krycích plastových dílů, žebříčku a pásky jsou vždy kombinovány v barvě horního nosiče a lamely.

Nezávazná poptávka

Sháníte stínění do bytu nebo domu? Stavíte, rekonstrujete nebo si chcete dopřát větší komfort? Vyberte si z naší široké nabídky venkovního a vnitřního stínění, stínění na terasy a našich dalších produktů. Napište nám Vaši představu - rádi Vám všechny produkty představíme a namontujeme.

*Odesláním poptávkového formuláře nám udělujete souhlas s pravidly GDPR.