Tora interiér

Markýzy

Markýzy se hodí na terasy rodinných domů, zahrádky kaváren nebo jako balkónové markýzy. Před sluncem vás i terasu spolehlivě ochrání kazetové, otevřené a boční markýzy. 

image


Kvalitní produkty

Více produktů:
image


Rychlost dodání

Reference:
image


Záruka a garance

Kontakty:
image


Odborné poradenství

O nás:

Markýzy:

Markýzy se hodí na terasy rodinných domů, zahrádky kaváren nebo jako balkónové markýzy. Před sluncem vás terasu spolehlivě ochrání kazetové, otevřené a boční markýzy.

Naše montážní činnost je převážně zaměřena na oblast Moravskoslezského kraje a to ve městech Havířov, Karviná, Ostrava, Orlová, Český Těšín, Petřvald, Albrechtice,Frýdek-Místek, Valašské Meziříčí a okolní přilehlé obce.  

  •  Přizpůsobíme se Vašim požadavkům, poradenství ZDARMA 
  •  Rychle zpracujeme Vaši zakázku, včetně montáže
  •  Velký výběr z různých typů, materiálů a provedení 
  •  Garantujeme kvalitu výrobků i naší práce
  •   Výhradně od českých dodavatelů
img
image

Markýzy

Venkovní markýzy se hodí na terasy rodinných domů, zahrádky kaváren nebo jako balkónové markýzy. 
Před sluncem vás i terasu spolehlivě ochrání kazetové, otevřené a boční markýzy. 

Můžete je doplnit o sluneční, větrné nebo otřesové čidlo. Čidlo vyšle signál k pohonu pro vytažení nebo zatažení látky podle aktuálního počasí a vy tak můžete v klidu opustit váš domov.

image

Proč si pořídit markýzy

Především jsou schopny zastínit větší plochy teras, balkónů či prosklených výloh. Zajistí příjemné posezení ve stínu na balkónu, terase nebo zahradě. Dále dotváří architektonický vzhled objektu a stávají se jeho nedílnou součástí. V naší nabídce je velké množství typů, které vyhoví všem účelům.

Nezávazná poptávka

Sháníte stínění do bytu nebo domu? Stavíte, rekonstrujete nebo si chcete dopřát větší komfort? Vyberte si z naší široké nabídky venkovního a vnitřního stínění, stínění na terasy a našich dalších produktů. Napište nám Vaši představu - rádi Vám všechny produkty představíme a namontujeme.

*Odesláním poptávkového formuláře nám udělujete souhlas s pravidly GDPR.