Tora interiér

Venkovní rolety

Venkovní rolety Vás ochrání proti ostrému slunci, snižují hluk v místnosti a dopřejí vám ničím nerušený odpočinek a spánek a také zvyšují Vaši bezpečnost. S venkovními roletami chráníte okna před prudkým deštěm i UV zářením. Hodí se do oken chalup, přízemních obchodů nebo pater domů.

image


Kvalitní produkty

Více produktů:
image


Rychlost dodání

Reference:
image


Záruka a garance

Kontakty:
image


Odborné poradenství

O nás:

Venkovní rolety:

Venkovní rolety Vás ochrání proti ostrému slunci, snižují hluk v místnosti a dopřejí vám ničím nerušený odpočinek a spánek. S venkovními roletami chráníte okna před prudkým deštěm i UV zářením. Hodí se do oken chalup, přízemních obchodů nebo
pater domů.

Naše montážní činnost je převážně zaměřena na oblast Moravskoslezského kraje a to ve městech Havířov, Karviná, Ostrava, Orlová, Český Těšín, Petřvald, Albrechtice,Frýdek-Místek, Valašské Meziříčí a okolní přilehlé obce.  

  •  Přizpůsobíme se Vašim požadavkům, poradenství ZDARMA 
  •  Rychle zpracujeme Vaši zakázku, včetně montáže
  •  Velký výběr z různých typů a cenová dostupnost
  •  Garantujeme kvalitu výrobků i naší práce
  •   Výhradně od českých dodavatelů
img
image

Venkovní rolety

Předokenní rolety si získávají v ČR stále větší oblibu. Především u novostaveb rodinných domů se stávají neodmyslitelnou součástí oken. Díky variabilitě provedení je dnes možno použít hliníkové rolety pro všechny typy okenních otvorů. Hliníkové rolety mají pro své uživatele celou řadu výhod. Vedle vynikající protisluneční ochrany je to ochrana proti úniku tepla a proti hluku. Hliníkové rolety chrání konstrukce oken proti povětrnostním vlivům a prodlužují tak jejich životnost. Uživatelé také oceňují ochranu proti vloupání. Proti nadzvednutí jsou rolety chráněny speciální pružinou. Běžným doplňkem rolet dnes bývá motorické ovládání s možností skupinového řízení jednotlivých rolet a centrálním ovládáním. K pohodlné obsluze rolet využíváme řídící jednotky (časové spínače) a ovládací jednotky značky SOMFY. Praktickým provedením předokenní rolety je kombinace s navíjecí protihmyzovou sítí. Hřídel je umístěna ve společném boxu s roletou a rovněž vodící lišty jsou společné pro síť i pro roletu. Box venkovní rolety může být kulatý nebo hranatý. Dvě a více na sobě nezávislé rolety lze namontovat se společným kulatým boxem. Díky svému atraktivnímu vzhledu rolety vhodně doplňují estetický vzhled domu

image

Rolety, nebo žaluzie? 

Přemýšlíte, jestli pro venkovní zastínění oken dát přednost roletám před žaluziemi? Okenní rolety se používají nejen jako ochrana před sluncem. Jejich hliníkové nebo plastové lamely se nedají naklápět a tvoří pancíř, který funguje jako výrazný zvukový a tepelněizolační prvek.

Stažené předokenní rolety v zimě sníží náklady na teplo až o 30 %. Snižují hlučnost z okolí, což oceníte zejména tehdy, pokud bydlíte u rušné silnice. Pancíř je schovaný v boxu, který je viditelný, zapuštěný pod fasádou nebo ve stavebním překladu. Na montáž rolet myslete proto ideálně už ve fázi projektu, aby vzhled domu nerušila viditelná schránka. Venkovní zatemňovací rolety Climax se zárukou 4 let se vyrábí vždy na míru. Vybírejte z nabídky mnoha barev a různých šířek lamel. Na výběr jsou elektrické venkovní rolety nebo rolety na manuální ovládání.


Nezávazná poptávka

Sháníte stínění do bytu nebo domu? Stavíte, rekonstrujete nebo si chcete dopřát větší komfort? Vyberte si z naší široké nabídky venkovního a vnitřního stínění, stínění na terasy a našich dalších produktů. Napište nám Vaši představu - rádi Vám všechny produkty představíme a namontujeme.

*Odesláním poptávkového formuláře nám udělujete souhlas s pravidly GDPR.