Tora interiér

Látkové rolety
a plissé:

Látkové rolety a plissé jsou ideálním dekoračním i praktickým doplňkem. Instalují se na okenní křídlo, stěnu nebo strop. Chrání Vaše soukromí před pohledy cizích lidí a také dokáží velmi zajímavě zútulnit Vaše obývané prostory. Prohlédněte si různé typy látkových rolet a designů.

image


Kvalitní produkty

Více produktů:
image


Rychlost dodání

Reference:
image


Záruka a garance

Kontakty:
image


Odborné poradenství

O nás:

Látkové rolety a plissé:

Látkové rolety a plissé jsou ideálním dekoračním i praktickým doplňkem. Instalují se na okenní křídlo, stěnu nebo strop. Chrání Vaše soukromí před pohledy cizích lidí a také dokáží velmi zajímavě zútulnit Vaše obývané prostory. 

Naše montážní činnost je převážně zaměřena na oblast Moravskoslezského kraje a to ve městech Havířov, Karviná, Ostrava, Orlová, Český Těšín, Petřvald, Albrechtice,Frýdek-Místek, Valašské Meziříčí a okolní přilehlé obce.  

  •  Přizpůsobíme se Vašim požadavkům, poradenství ZDARMA 
  •  Rychle zpracujeme Vaši zakázku, včetně montáže
  •  Velký výběr z různých typů a cenová dostupnost
  •  Garantujeme kvalitu výrobků i naší práce
  •   Výhradně od českých dodavatelů
img
image

Vnitřní látkové rolety interierové

Vnitřní rolety jsou určeny ke stínění interiérů prosklených ploch a taktéž k zastínění otvorů v rodinných domech a bytech, kancelářských budov, nemocnic apod. Rolety se vyrábí ve standardním provedení s jednoduchou konstrukcí s možností instalace do stropu, na zeď nebo zavěšením na křídlo okna, ovládané řetízkem nebo elektromotorem. Dalším provedením jsou rolety kazetové s možností instalace do stropu, na zeď nebo na křídlo okna (s vodícími lištami), ovládané řetízkem nebo elektromotorem. Možností montáže lepením nebo uchycením do zasklívacích lišt předcházíme jakémukoliv zásahu do okenního rámu, jenž by ovlivnil tepelné vlastnosti Vašeho okna. Kazety a komponenty lze barevně sladit s oknem nebo Vámi vybraným materiálem.
Při použití vhodné látky lze vytvořit i zatemňující clonu s minimálními prosvity, a tak ochránit nejen Váš interiér, ale také Vaše soukromí.

image

Vnitřní látková roleta Zebra DEN/NOC


Stává se hitem interiérového stínění. Vnitřní látková roleta DEN/NOC je roleta v provedení s dvojitým materiálem horizontálních pásech s různou absorpcí světla. Tyto rolety jsou typem 2v1 - protože nahazují záclonu a závěs. Dokonalé spojení žaluzie horizontální s atraktivitou textilní roletky. Je možné ji namontovat na zeď, do stropu nebo na rám okna(s vodícími lištami).
Ovládání může být řetízkové i elektromotorem. Máme širokou nabídku různých materiálů. Tato roletka je vhodná do rodinných domů, bytů, kanceláří apod.

image

Plissé

PLISSÉ jsou moderním způsobem stínění s jedinečnou možností oboustranného stahování. Jedná se o látku plisovanou, tedy složenou do harmoniky. Tuto látku tak můžeme roztahovat dle potřeby jak směrem nahoru, tak směrem dolů. 

Nastavení plissé do požadované polohy provádíme madly umístěnými v profilech. Materiál lze vybrat dekorační nebo praktický s odrazem sluníčka nebo blackout pro úplné zatemnění. 


Výběr látky i profilu můžeme sladit dle Vašeho přání.
Oblíbenou variantou je také dvojité plisé pro použití na denní a noční zastínění.

Nezávazná poptávka

Sháníte stínění do bytu nebo domu? Stavíte, rekonstrujete nebo si chcete dopřát větší komfort? Vyberte si z naší široké nabídky venkovního a vnitřního stínění, stínění na terasy a našich dalších produktů. Napište nám Vaši představu - rádi Vám všechny produkty představíme a namontujeme.

*Odesláním poptávkového formuláře nám udělujete souhlas s pravidly GDPR.