Tora interiér

Sítě proti hmyzu

Sítě proti hmyzu na míru jsou praktickou ochranou před obtížným hmyzem. Nejvíce se hodí v létě, ale své využití najdou u většiny rodin téměř celoročně. Nebrání výhledu ven, zpříjemní váš spánek a vytvoří bezpečnější prostředí pro děti.

image


Kvalitní produkty

Více produktů:
image


Rychlost dodání

Reference:
image


Záruka a garance

Kontakty:
image


Odborné poradenství

O nás:

Sítě proti hmyzu a pylu

Sítě proti hmyzu jsou nejefektivnější přirozenou ochranou proti obtížnému hmyzu. Přestože je jejich funkce především praktická, svým moderním designem se stávají elegantním doplňkem oken a dveří. Moskytiéry a sítě proti hmyzu jsou zcela přizpůsobitelné Vašim podmínkám a to v provedení rámovém, rolovacím, dveřním a posuvném. Síť je vyrobena z poplastovaného sklolaminátového vlákna, které nepodléhá korozi a dobře snáší teplotní rozdíly. Barevné provedení sítí je standardně v bílé, hnědé a antracit, dále pak možnost lakování dle Ral a imitace dřeva.

  • Nejefektivnější přirozená ochrana proti hmyzu
  •  Velmi dobře snáší venkovní teplotní rozdíly 
  •  Na oknech a dveřích je prakticky neviditelná
  • Různé formy provedení 
  • Výhradně od českých dodavatelů 
img

Sítě : rolovací, samozavírací, pevné, plissé, posuvné

Nezávazná poptávka

Sháníte stínění do bytu nebo domu? Stavíte, rekonstrujete nebo si chcete dopřát větší komfort? Vyberte si z naší široké nabídky venkovního a vnitřního stínění, stínění na terasy a našich dalších produktů. Napište nám Vaši představu - rádi Vám všechny produkty představíme a namontujeme.

*Odesláním poptávkového formuláře nám udělujete souhlas s pravidly GDPR.